Doprava a balné od 40 Kč. Na některé zboží zakoupené přímo v obchůdku (v Šumperku) je sleva.

Výtvarníci - regionální tvůrci

Petra Novotná z Moravské Třebové - autorka obrazů

Jmenuji se Petra Novotná a narodila jsem se v roce 1989. Odmalička mě to táhlo k umění a k malování- s pastelkami, tužkou a štětcem jsem trávila hodně času, ať už v ZUŠ, nebo doma. Vystudovala jsem vysokou školu humanitního zaměření, a pracovala v oboru, kde šla kreativita stranou a na umění nebyl prostor.

Vše se změnilo až po narození mých tří dětí. Během rodičovské dovolené jsem se začala vracet k tomu, co mě vždy naplňovalo, a začala jsem po večerech a nocích malovat. Byl to pro mě odpočinek, terapie a dodávalo mi to energii a pocit naplnění. Uvědomila jsem si, že je to přesně to, co chci v životě dělat. Asi po roce intenzivního malování jsem se odhodlala své obrazy pustit "do světa" a uspořádala svoji první výstavu v terapeutické kavárně Laskavárna v Moravské Třebové. Zájem o obrazy a zpětné vazby od lidí mě hřály u srdce, dodávaly mi motivaci k dalšímu tvoření a pocit, že to, co dělám, má smysl. Další moje výstava proběhla v nádherné kavárně v Oranžerii v Bludově.

 

Přesto, že nemám vystudovanou uměleckou vysokou školu a nepovažuji se za velkou umělkyni, do svých obrazů vkládám pozitivní energii a maluji je s láskou. Smyslem mé tvorby je předávat lidem radost skrze mé obrazy.

Kontakt:

Tel: 608863312

e-mail: petraa.uk@seznam.cz

IG: @malujepetra  

1 položek celkem