Doprava a balné od 65 Kč. Na některé zboží zakoupené přímo v obchůdku (v Šumperku) je sleva.
Kód: 903015 | Značka: Camellus

Sirup Camellus Klasik bezový 0,25 l - Šumperk

Neohodnoceno
155 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Kategorie: Jídlo a nápoje

Sirup Camellus Klasik bezový 0,25 l s etiketou Šumperka

Když na jaře rozkvetou bezové keře svými bíložlutými květy, jejich opojná vůně se rozlévá do širokého okolí. Stejně tak, když otevřete lahev našeho sirupu, ucítíte tuto nádhernou vůni. Náš bezinkový sirup je vyráběn ručně, bez použití konzervantů a umělých barviv. Skvělý svěží sirup z květů bezu černého je vhodný pro přípravu ledové letní limonády, zimního horkého nápoje, ale i k míchání alkoholických koktejlů.

A jak si náš sirup nejlépe připravit?

Jeho dokonalá chuť nejlépe vynikne v poměru 1:8 při míchání s pitnou nebo minerální vodou. Přidejte led a plátek citronu a získáte lahodnou limonádu! Perfektně vynikne i jako horký nápoj. Pro více nápadů na jeho přípravu, navštivte sekci Recepty.

Před použitím sirup lehce protřepejte, abyste nepřišli ani o trochu z jeho chuti. Pokud se v lahvi objeví kal, je čistě přírodního původu a na kvalitu vašeho nápoje nebude mít žádný vliv.

Jak sirup uchovat?

Náš sirup neobsahuje konzervanty, a proto je potřeba jej po otevření skladovat v lednici a spotřebovat do 1 měsíce. Zavřená lahev si nejlépe uchová svoje vlastnosti skladováním v temnu při teplotě do 25 °C.

Co náš sirup obsahuje?

Cukr, bylinný extrakt 46,5 % (voda, sušené květy bezu černého (3,4 %), regulátor kyselosti: kyselina citronová). Ve 100 ml tak získáte: energetická hodnota 1187 kJ/279 kcal, tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 69 g, z toho cukry 69 g, bílkoviny 0 g, sůl 0 g.

Sirupy neobsahují alergeny uvedené v seznamu alergenů v příloze č. II k nařízení (EU) č. 1169/2011. Osobám citlivým na danou bylinu sirup nedoporučujeme.

Doplňkové informace

Objem         250 ml

Výrobce: EMEDIS s.r.o., 17. listopadu 170, 549 41 Červený Kostelec, ČESKÁ REPUBLIKA