Doprava a balné od 65 Kč. Na některé zboží zakoupené přímo v obchůdku (v Šumperku) je sleva.
Kód: 900023 | Značka: Camellus

Sirup Camellus Klasik Zelený čaj, máta a citron 0,5l

Neohodnoceno
153 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Kategorie: Sirupy klasik

Zelený čaj Gunpowder pochází z Číny a je charakteristický svým vzhledem připomínajícím kuličky střelného prachu. Tento typ čaje má ovšem i nezamněnitelnou ořechovou chuť, která dodává jedinečný nádech i našemu sirupu. Doplněn je o mátu a citron, které spolu s ním tvoří harmonický celek příjemné vůně a lahodné chuti. Vyráběn je ručně, bez přidání barviv a konzervantů.

A jak si náš sirup nejlépe připravit?

Lahodnou a svěží chuť tohoto sirupu si nejlépe vychutnáte v poměru 1:8 při míchání s čistou nebo minerální vodou. Připravíte z něj skvělý studený nápoj, ale stejně dobře bude chutnat i horký. Nezklame vás ani jako přísada do míchaných nápojů, kterým propůjčí nevšední chuť. Pro více nápadů na jeho přípravu, navštivte sekci Recepty.

Před použitím sirup lehce protřepejte, abyste nepřišli ani o trochu z jeho chuti. Pokud se v lahvi objeví kal, je čistě přírodního původu a na kvalitu vašeho nápoje nebude mít žádný vliv.

Jak sirup uchovat?

Náš sirup neobsahuje konzervanty, a proto je potřeba jej po otevření skladovat v lednici a spotřebovat do 1 měsíce. Zavřená lahev si nejlépe uchová svoje vlastnosti skladováním v temnu při teplotě do 25 °C.

Co náš sirup obsahuje?

Cukr, voda, zelený čaj Gunpowder 4 %, sušená šťáva z citronů 0,8 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová, sušená nať máty peprné 0,5 %

Ve 100 ml tak získáte: energetická hodnota 1190 kJ/280 kcal, tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 70 g, z toho cukry 70 g, bílkoviny 0 g, sůl 0 g.

Sirupy neobsahují alergeny uvedené v seznamu alergenů v příloze č. II k nařízení (EU) č. 1169/2011. Osobám citlivým na danou bylinu sirup nedoporučujeme.

Doplňkové informace

Hmotnost   0,93 kg

Objem         500 ml