Doprava a balné od 65 Kč. Na některé zboží zakoupené přímo v obchůdku (v Šumperku) je sleva.
Kód: 900022 | Značka: Camellus

Sirup Camellus Klasik Maté a pomeranč

Neohodnoceno
148 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Kategorie: Sirupy klasik

Yerba maté je tradiční jihoamerický nápoj připravovaný z lístků cesmíny paraguayské. Jeho chuť je výrazná až zemitá, lehce nahořklá. Naše maté je doplněno o svěží citrusovou chuť pomeranče, mandarinky a citronu. Neobashuje žádné konzervanty ani barviva a je vyráběn ručně.

A jak si náš sirup nejlépe připravit?

Říznou a citrusově ovocnou chuť tohoto sirupu si nejlépe vychutnáte v poměru 1:8 při míchání s čistou nebo minerální vodou. Můžete je připravovat stejně jako jeho jihoameričtí konzumenti do tradiční nádoby kalabasa ve studené či teplé podobě. Pro více nápadů na jeho přípravu, navštivte sekci Recepty.

Před použitím sirup lehce protřepejte, abyste nepřišli ani o trochu z jeho chuti. Pokud se v lahvi objeví kal, je čistě přírodního původu a na kvalitu vašeho nápoje nebude mít žádný vliv.

Jak sirup uchovat?

Náš sirup neobsahuje konzervanty, a proto je potřeba jej po otevření skladovat v lednici a spotřebovat do 1 měsíce. Zavřená lahev si nejlépe uchová svoje vlastnosti skladováním v temnu při teplotě do 25 °C.

Co náš sirup obsahuje?

Cukr, voda, čaj Mate Green 4 %, koncentrát citrus mix 0,5 % (pomeranč 0,2 %, mandarinka, citrón), regulátor kyselosti: kyselina citronová. 

Ve 100 ml tak získáte: energetická hodnota 1190 kJ/280 kcal, tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 70 g, z toho cukry 70 g, bílkoviny 0 g, sůl 0 g.

Sirupy neobsahují alergeny uvedené v seznamu alergenů v příloze č. II k nařízení (EU) č. 1169/2011. Osobám citlivým na danou bylinu sirup nedoporučujeme.

Doplňkové informace

Hmotnost   0,93 kg

Objem         500 ml