Doprava a balné od 65 Kč. Na některé zboží zakoupené přímo v obchůdku (v Šumperku) je sleva.
Kód: 903013 | Značka: Camellus

Sirup Camellus Klasik Jitrocel s mátou 0,25 l - Šumperk

Neohodnoceno
155 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Kategorie: Jídlo a nápoje

Sirup Camellus Klasik jitrocelový s mátou 0,25 l s etiketou Šumperka

Tento sirup spojuje ty nejlepší vlastnosti jitrocelového a mátového sirupu. Příjemně sladká chuť jitrocele je vyvážena svěžestí máty. Vzniká tak velmi osvěžující nápoj, který patří mezi naše top recepty. Sirup je vyráběn ručně bez přidání konzervantů a umělých barviv.  Zkuste tento sirup i ve variantě v bio kvalitě.

A jak si náš sirup nejlépe připravit?

Jeho chuť nejlépe vynikne v poměru 1:8 při míchání s pitnou nebo minerální vodou. Sirup je výborný pro přípravu limonády, ale je také jako stvořený pro přípravu horkého nápoje. V dalším použití se meze vaší fantazii nekladou! Pro více nápadů na jeho přípravu, navštivte sekci Recepty.

Před použitím sirup lehce protřepejte, abyste nepřišli ani o trochu z jeho chuti. Pokud se v lahvi objeví kal, je čistě přírodního původu a na kvalitu vašeho nápoje nebude mít žádný vliv.

Jak sirup uchovat?

Náš sirup neobsahuje konzervanty, a proto je potřeba jej po otevření skladovat v lednici a spotřebovat do 1 měsíce. Zavřená lahev si nejlépe uchová svoje vlastnosti skladováním v temnu při teplotě do 25 °C.

Co náš sirup obsahuje?

Cukr, bylinný extrakt 46,5 % (voda, sušené listy jitrocele kopinatého (3,4 %) a natě máty peprné (1,2 %), regulátor kyselosti: kyselina citronová).

Ve 100 ml tak získáte: energetická hodnota 1187 kJ/279 kcal, tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 69 g, z toho cukry 69 g, bílkoviny 0 g, sůl 0 g.

Sirupy neobsahují alergeny uvedené v seznamu alergenů v příloze č. II k nařízení (EU) č. 1169/2011. Osobám citlivým na danou bylinu sirup nedoporučujeme.

Složení: cukr, bylinný extrakt 46,5 % (voda, sušené listy jitrocele kopinatého (3,4 %) a natě máty peprné (1,2 %), regulátor kyselosti: kyselina citronová).

Uchovávání: Skladujte v temnu při teplotě maximálně 25 °C, po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 1 měsíce.

Doporučené užívání: Pro přípravu studených nebo horkých nápojů, míchejte s pitnou nebo minerální vodou v poměru 1:8. Upozornění: Před použitím vhodné protřepat. Případný zákal nebo usazenina je přírodního původu a nemá vliv na kvalitu.

Výrobek obsahuje ve 100 ml: energetická hodnota 1187 kJ/279 kcal, tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 69 g, z toho cukry 69 g, bílkoviny 0 g, sůl 0 g.

Produkt bez barviv a konzervantů.

Sirupy neobsahují alergeny uvedené v seznamu alergenů v příloze č. II k nařízení (EU) č. 1169/2011. Osobám citlivým na danou bylinu sirup nedoporučujeme.

Objem: 0,25 l